ČERTOVSKÝ DEN

Dne 6. 12. 2021 bylo kupodivu ve 4. A plno. Po nedělním čertovském hemžení v jednotlivých rodinách se s úsměvem a rozmanitými maskami vrátili žáci zpět do lavic.

Při pondělním ČERTOVSKÉM DNI, který se nesl v duchu rozličných překvapení, se všichni s chutí zapojili do plnění různých zapeklitých úkolů.  Ve skupinkách se snažili přijít na řešení různých rébusů, matematických hádanek i slovních úloh s čertovskou tematikou. Mnohdy se rozčertili, když se nedařilo, ale společnými silami to nakonec pěkně zvládli a vytvořili krásné práce. Třeba kouzelné ďábelské lektvary s vyjmenovanými slovy způsobily u nejednoho žáka motání hlavy. Ještěže si vždy vzájemně s láskou poradíme, abychom se v té čertovsky těžké češtině neztratili.

Krásný den s veselými čerticemi a čertíky prožila 4. A naplno a těší se na klidné VÁNOČNÍ SVÁTKY.

Vendula Chodurová