3.Schůzka ekotýmu

4) Den stromů

5) Vánoční strom – aktivity

6) Úkoly na příští ekoschůzku – 2. 11. 2016

Ve čtvrtek jsme se setkali na třetí schůzce našeho ekotýmu.

Nejprve jsme společně aktualizovali naši ekonástěnku, přidali jsme na ni fotky z našeho podzimního ekopobytu a naše nové barevné ekologo, které jsme společně vybarvili a paní učitelka ho laminovala. Domluvili jsme se, že si necháme vyrobit také razítko s naším logem.

Také jsme se dozvěděli, že foto našeho ekotýmu z předávání titulu v Senátu ČR je na webových stránkách ekoškola (http://www.ekoskola.cz/). Máme z toho velkou radost! J

Doladili jsme přípravu na Den stromů, který bude 25. 10. 2016.

Nakonec jsme se seznámili s nápady výrobků z recyklovaného odpadu, které bychom chtěli vyrobit na Vánoční strom, který bude v pátek 2. 12. 2016.

Úkoly na příště:

* Úterý 25. 10. na začátku první vyučovací hodiny – vyhlášení v rozhlase – Den stromů – svátek, který se slaví ve více jak 40 zemích světa.

* Na příští schůzce se musíme domluvit na organizaci přátelské návštěvy ekotýmu ze ZŠ v Dobré.

* Výroba keramických upomínkových předmětů s novým ekologem.

Přítomni:

Mgr. Naděžda Koperová, Klárka Klanicová, Majda Klementová, Anička Klementová, Lidka Hlisnikovská, Natálka Pelzlová, Venda Mecová, Žofka Pánková, Eliška Damková, Anetka Foldynová, Vojta Ochman, Péťa Hrabec J