1.Schůzka ekotýmu

3) kontrola školy po prázdninách

4) informace o ekopobytu

5) úkoly na příští ekoschůzku

Ve středu proběhla první schůzka našeho nového ekotýmu. V ekotýmu nám přibylo spoustu nových dětí. Jako koordinátorky nás přivítaly  paní učitelky Muroňová, Koperová a Juřicová, se kterými se známe již z minulých let.

Přivítali jsme nové členy a hned jsme se pustili do pilné práce. Děti obíhaly školu a zjišťovaly nedostatky a případně je hned napravovaly. Lepily upadnuté cedulky na koše, světla a ke kohoutkům, kontrolovaly přítomnost ekokodexu ve třídě.

Řekli jsme si, co nás čeká v letošním roce a začali jsme si připravovat úkoly a práci pro nadcházející ekopobyt, který nás čeká příští týden od 22. – 23. 9 na Zlatníku. Děti dostaly lístečky s informacemi pro rodiče.

Velice se těšíme na příští týden, kdy budeme vymýšlet aktivity ekoškoly pro letošní rok a kdy se určitě zase skvěle poznáme a pobavíme.

Úkoly na příště – úklid a uvedení do provozu lesní učebny, kontrola a znovuobnovení pocitové stezky.

Přítomni:

Mgr. Markéta Juřicová, Mgr. Naděžda Koperová, Mgr. Markéta Muroňová, Peťka Lhoťanová, Klárka Klanicová, Majda Klementová, Anička Klementová, Lidka Hlisnikovská, Aďa Foldynová J