Štafetový běh – krajské kolo

Dne 10. května se na vítkovickém stadionu konalo krajské kolo štafetového poháru, kde se po vítězství v okresním kole nominovala i naše škola. V konkurenci dalších 15 škol jsme si vedli velmi dobře a osadili jsme konečné sedmé místo, kdy jsme po odběhnutí tří štafet 8×100 m 1. – 3. ročník, 8x 100 m – 4. – 5. ročník a mix štafet na 8×200 m zaběhli čas 9:04 minut. Vzhledem k účasti atletických škol z Moravskoslezského kraje je tento výsledek velmi cenný.

Gratulujeme těmto reprezentantům školy: Marku Michnovi, Veronice Opatrné, Johaně Říhové, Janu Čagalovi, Tomáši Burianovi, Flipu Sikorovi, Simoně Blahutové, Anně Sysalové, Tadeáši Chodurovi, Michalu Málkovi, Báře Kotáskové, Janě Sprinzové, Jiřímu Starobovi, Veronice Vlochové, Tomáši Velčovskému a Natálii Novákové.

Poděkování patří též rodičům, kteří nám pomohli s odvozem dětí na závod. Konkrétně paní Burianové, Velčovské a panu Opatrnému, Říhovi a Novákovi. Děkujeme.

Marek Veselka