EKOPOBYT NA ZLATNÍKU

Soustředění ekotýmu na Zlatníku

Ve čtvrtek 14.dubna 2016 ráno jsme se s paní učitelkou Muroňovou vydali již podruhé v tomto školním roce na naši oblíbenou chatu na Zlatníku. Když jsme dorazili na chatu, ubytovali jsme se, řekli si pravidla a začali jsme pracovat. Na tomto soustředění jsme se chtěli připravit na nastávající audit programu Ekoškola. Opakovali jsme si různé informace, vzpomínali na naše akce, dělali jsme prezentaci a mnoho dalších věcí. Odpoledne za námi přijeli paní učitelka Koperová a pan učitel Polomík, kteří si s námi také pracovali, ale starali se také o zábavu. Počasí nám ve čtvrtek nepřálo, ale přesto jsme stihli opéct párky, proběhnout se po lese, zahrát si s míčem a další věci. V pátek jsme ještě dopoledne pracovali, ale jelikož konečně vysvitlo sluníčko, táhlo nás to ven, proto jsme šli na vycházku do okolí. Na chatě se nám moc líbilo a budeme se těšit na příště.