9.SCHŮZKA EKOTÝMU

22.3. 2016   9.SCHŮZKA EKOTÝMU

• Příprava programu na Den vody
  • Dodělání dalších klipů na spojovací chodbu
  • Monitorování – vodovodní kohoutky, splachovače
  • Kontrola štítků
  • Oprava ekokodexu na spojovací chodbě

Přemýšleli jsme, jak zpestřit našim spolužákům program na Den vody. Dostali jsme za úkol fotit děti při různých zajímavých činnostech a pak také dohlídnout na zpracování výstupů z tohoto dne. S paní učitelkou Koperovou jsme udělali další klip na stěnu na spojovací chodbě. Rozběhli jsme se po škole a kontrolovali po třídách a záchodech, zda náhodou netečete někde voda. Kontrolovali jsme dříve upevňované štítky u košů a vypínačů, zda se náhodou neodlepily. S paní učitelkami jsme šli opravit náš ekokodex, museli jsme naše obrázky přibít hřebíčky, protože pořád padaly.

Úkoly pro příště: budeme hodnotit Den vody a instalovat obrázky na naši ekonástěnku, rozmístíme naše vypěstované květiny na okna, vydáme se ven uklidit kolem školy

Přítomni: paní učitelky Muroňová, Koperová a Juřicová

Klárka Klanicová, Lidka Hlisnikovská, Eda Muroň, Petr Hrabec, Vojta Ochman, Magda Klementová a Petra Lhoťanová