Přivezli jsme zlatý pohár

1458672218464V úterý 22.3. 2016 jsme se zúčastnili velikonočního turnaje „O pohár škol“ v barevném minivolejbale. Na tuto akci jelo 33 vybraných malých raškovických volejbalistů z 2.-6.ročníku trénujících ve zdejším volejbalovém klubu. Turnaj se odehrával na 6. ZŠ ve Frýdku – Místku a přijeli na něho hráči z 15 škol Moravskoslezského kraje. Děti hrály celkem v pěti barevných kategoriích podle své výkonnosti. V jednotlivých skupinách byly velmi úspěšné, jen asi 4 týmy z našich 15 získaly hezké 4. místo, všichni ostatní jeli domů s medailí. Všichni se opravdu moc snažili a prožili hezké volejbalové dopoledne. Sladká tečka nás čekala nakonec, když jsme uslyšeli, že největší pohár za 1. místo získává ZŠ Raškovice. Děkujeme všem malým volejbalistům za tento velký úspěch a vzornou reprezentaci naší školy i volejbalového klubu.

Markéta Muroňová