5.schůzka ekotýmu

2) ekohry

3) zhodnocení analýzy ekoškoly ve 4 hlavních oblastech

4) úkoly na příští ekoschůzku

Paní učitelce Koperové s dětmi se podařilo vytvořit opět několik nových panelů na výzdobu naší spojovací chodby, další jsou ve výrobě, děti je zhodnotili a řekli své nové návrhy.

Paní učitelka Muroňová si s dětmi zahrála několik her, z webu ekoškoly.

Přistoupili jsme k Analýze – na pomoc jsme si vzali analýzu ze začátku roku a procházeli spolu jednotlivé témata a aktualizovali jsme, co se nám povedlo a co ne.

Začali jsme Odpady, pokračovali Energií a stihli jsme se ještě podívat i na Vodu, ale téma Vody jsme nestihli projít celé a proto jsme se dohodli, že na příští schůzce budeme pokračovat tímto tématem a navíc se ještě budeme zabývat i posledním ze sledovaných témat a tím je Prostředí.

Dohodli jsme se, že až celou analýzu projdeme a zhodnotíme, podělíme se opět se svými výsledky. Příští schůzku jsme si naplánovali za 2 týdny – 2. 2. 2016

Přítomni : Mgr. Markéta Juřicová, Mgr. Naděžda Koperová, Mgr. Markéta Muroňová

Magdaléna Klementová, Petra Lhoťanová, Klára Klanicová, Nikola Verešová, Lidka Hlisnikovská a Aneta Foldynová