VYBÍJENÁ DÍVEK – 2. MÍSTO V OKRESNÍM KOLE

Ve středu 20. 3. 2019 se vybrané dívky z 3. – 5. ročníku zúčastnily okresního kola ve vybíjené, které se odehrálo na 1. ZŠ ve Frýdku – Místku.  Sešlo se zde 5 škol z celého okresu. Po úvodním vyhraném zápase se našim holkám přestalo dařit, ale posledním zápasem si své skóre vylepšily. Po závěrečném zápase byl jasný pouze vítězný tým. Naše družstvo mělo stejný počet bodů spolu s družstvem 1. ZŠ, a tak rozhodoval výsledek vzájemného zápasu. Ten naše děvčata vyhrála, proto nakonec získala 2. místo. Ze stříbrných medailí a diplomu měla velkou radost. Bohužel do krajského kola postoupilo jen vítězné družstvo Kunčic pod Ondřejníkem, a tak jim alespoň naše holky přijdou v květnu do raškovické haly fandit. Naši školu reprezentovaly tyto dívky: Viktorie Šebestová, Ema Bonková, Karolína Kurečková, Vendula Ožanová, Veronika Macková, Kateřina Klimánková, Veronika Opatrná, Šarlota Pánková, Markéta Kociánová, Barbora Novotná, Stela Bonková a Eliška Pohludková.

Markéta Muroňová