POTŘETÍ V SENÁTĚ ČR

Ve středu 20. 6. 2018 se někteří členové ekotýmu a paní učitelky Koperová a Muroňová sešli ve čtyři hodiny ráno u školy. Čekala je dlouhá cesta do Prahy.

Přijel pro nás hasičský minibus, který nás dovezl na hlavní nádraží v Ostravě. Nastoupili jsme na vlak a jeli rovnou do Prahy do Senátu ČR, kde jsme si již potřetí vyzvedli mezinárodní titul Ecoschool.

Někteří z nás se zúčastnili slavnostního vyhlášení ve Valdštejnském paláci a zbytek naší výpravy si užíval her v krásném parku paláce.

Poté jsme se vydali navštívit Pražský hrad a prohlédli jsme si chrám sv. Víta. Na Karlově mostě jsme si zakoupili suvenýry.

Při zpáteční cestě v Regiojetu jsme si koupili tvarohový dortík a Vineu, abychom náš titul oslavili.

Naděžda Koperová a Markéta Muroňová