13. schůzka ekotýmu

2. Výstava plakátů, příprava nástěnek a klipů ze Dne Země
  3. Kontrola štítků
  4. Vemikompostér

Ve čtvrtek  19.4.2018 po vyučování jsme se sešli a na horní chodbě jsme instalovali plakáty, informace, které spolužáci vytvořili v rámci oslav Dne Země. Zaktualizovali jsme také informace na naší ekonástěnce. Žofka vytvořila graf spotřeby energie za minulé roky.

Zhodnotili jsme náš společný den oslav a myslíme si, že se nám vydařil.  Plakáty, které byly vystaveny ve vestibulu školy, kde jsme informovali rodiče, jsme dali na horní chodbu a některé z nich jsme vložili do klipu na spojovací chodbu.

V tématu jídlo a zdravé stravování chceme nadále pokračovat a pečovat o nově nasazené bylinky, které budou zpestřením našeho jídelníčku ve školní jídelně. Do konce školního roku chceme dotvořit ekokodex zodpovědného strávníka a vystavit ho ve školní jídelně.

Kluci kontrolovali štítky a vysypávali koše s PET láhvemi do připravených pytlů z Frýdecké skládky.

Holky Terka, Danka a Sára se postaraly o naše kamarády žížaláky a zašly do školní kuchyně pro zbytky, aby je nakrmily.

Byli přítomni: M. Muroňová, N. Koperová, Lotka, Žofka, Eda, Péťa, Tomáš, Kuba, Terka, Danka, Sára, Lidka, Klárka  🙂