11. schůzka ekotýmu

1. Vermikompostér , žížalí čaj
  2. Den vody
  3. Monitorování

Ad 1) Ve středu 21.3.2018 po vyučování jsme opět vypouštěli z vermikompostéru ,,žížalí čaj“ a hnojili jsme své vypěstované fialky na horní chodbě. Hnojivem jsme zalili také pokojové květiny ve třídách ekotýmáků. Také jsme poskytli hnojivo do skleníku.

Paní učitelka Muroňová s Terezkou přendaly žížaly ze spodní folie do vyššího patra. Bylo jich tam hodně. 🙂

Ad 2) Povídali jsme si, jak se v jednotlivých třídách připravujeme na zítřejší Den vody a jak je voda důležitá. Domluvili jsme se na focení  a místě, kde vystavíme práce dětí.

Ad 3 ) Děti podle svých rolí kontrolovali štítky – scházející doplnili. Prošli vodovodní kohoutky a splachovače, zda nekapou a neprotékají. Náhodně se v některých třídách podívali do košů, zda žáci dobře třídí.

Byli přítomni: M. Muroňová, N. Koperová, Majda,  Lotka, Lidka, Klárka, Kája Š., Katka, Vašek, Maty, Viktor, Míša, Danka, Terka a Sára J