BESEDA SE STAROSTOU OBCE

Ve čtvrtek 8. února 2018 se uskutečnila pro žáky 6. ročníku beseda se starostou Raškovic, panem Jiřím Blahutou. První část besedy byla věnována povídání pana starosty, kdy žáky seznámil s tím, co vlastně jeho funkce obnáší a rovněž s náplní práce. Zajímavou informací pro žáky jistě bylo, co má pan starosta na své práci nejraději a co zase nepatří mezi jeho oblíbené činnosti.

Druhá část besedy patřila dotazům žáků, které si předem připravili. Ptali se na cokoli, a i když občas otázka byla možná svérázná, pan starosta vždy s úsměvem a bez problémů odpovídal na vše. Jsem si jistá, že společná hodinka potěšila nejen pana starostu, ale hlavně žáky, jelikož jejich dotazy nebraly konce. 🙂 S panem Blahutou jsme se domluvili, že besedu v blízkém termínu zopakujeme.

Tereza Muroňová