9. schůzka ekotýmu

2. Meníčko školní jídelny

3. Téma jídlo – šetrný spotřebitel

4. Sběrové akce ve sběrném dvoře

Ve středu 21.2.2018 po vyučování jsme se sešli k naší v tomto školním roce již deváté ekoschůzce. Jelikož vrcholí přípravy na odeslání všech podkladů, k naší již druhé obhajobě titulu ekoškola, tak jsme se zaměřili na drobnosti, které ještě potřebujeme dořešit.

Prošli jsme si společně dotazníky k analýze celé naší školy a společně jsme celkovou analýzu zhodnotili.

Jelikož jsme si na letošní rok stanovili jako hlavní cíl – šetrný spotřebitel – zamezme plýtvání s jídlem, tak jsme se zabývali i tímto tématem. Zamýšleli jsme se nad školním jídelníčkem, který chceme jako ekotým vytvořit na celý týden a poté předat vedoucí školní jídelny.

Blíží se nám také sběrové akce a tak i o nich jsme na ekoschůzce debatovali a domluvili jsme se, že se i letos zúčastníme celorepublikové akce Ukliďme si Česko.

Byli přítomni :M. Muroňová, N. Koperová, Majda, Eliška, Karolínka, Lotka, Žofka, Amálka, Anet, Markétka, Eda, Péťa, Tomáš, Kuba, Terka, Danka, Sára, Lidka, Jirka, Michal 🙂