5.Schůzka ekotýmu

2) kontrola štítků

3) příprava na návštěvu ekotýmu z Dobré

4) program další schůzky

Ve středu se děti sešly, aby se připravily na návštěvu ekotýmu z Dobré, která se konala hned ve čtvrtek 10.listopadu.

Nejdříve zkontrolovali Vojta se Žofkou, zda jsou v pořádku štítky u vodovodních kohoutků a vypínačů.

Lidka zkontrolovala naši ekonástěnku na dolním patře.

Pro naši návštěvu jsme připravovali:

Natalka dělala v kuchyňce pomazánky na zdravou svačinku .

Lidka s Klárkou a Žofkou stříhaly a vybarvovaly písmenka na společnou hru.

Vojta s Petrem se domlouvali na místě, kde si společně s novými kamarády zasoutěží ve skládání puzzle, které si připravili.

P. učitelka Koperová udělala na horním patře nástěnku z fotek ze dne stromů. Vystavili jsme zde také výrobky tříd – plakáty, leporelo a knihy stromů, které v tento den udělali.

Magda si s paní učitelkou Juřicovou procházela prezentaci, kterou ukáže a přednese společně s Petrou.

Lidka s paní učitelkou Muroňovou sepsaly uvítací řeč do školního rozhlasu.

Společně si všichni připomněli, co mají ve čtvrtek za úkol, co budou říkat a co mají na starost.

Na naší další schůzce zhodnotíme, jak se návštěva ze spřátelené ekoškoly vydařila a budeme již připravovat výrobky na vánoční jarmark.

Přítomni:

Mgr. Markéta Juřicová, Mgr. Markéta Muroňová, Klárka Klanicová, Majda Klementová, Lidka Hlisnikovská, Vojta Ochman, Petr Hrabec, Natalka Pelzlová, Žofka Pánková 🙂