4.schA?zka ekotA?mu

PROGRAM:

1) Den stromA? a�� hodnocenA�, vA?stava

2) Program, pA�A�prava na nA?vA?tA�vu EkotA?mu ze ZA� v DobrA�

3) VA?roba keramickA?ch dA?reA?kA?

4) Askoly

Nejprve jsme si prohlA�dli na 2. patA�e naA?A� A?koly vystavenA� prA?ce nA�kterA?ch tA�A�d, kterA� zpracovA?valy rA?znA? tA�mata ke Dni stromA?. KaA?dA? tA�A�da svA?j vybranA? strom zpracovala originA?lnA� a velmi zajA�mavA�. Moc vA?em dA�kujeme!

Na letoA?nA� jiA? A?tvrtA� ekoschA?zce jsme se pA�ipravovali na spoleA?nA� setkA?nA� naA?eho ekotA?mu sA�ekotA?mem ze ZA� vA�DobrA�, kterA? nA?s navA?tA�vA� u pA�A�leA?itosti MezinA?rodnA�ho dne ekoA?kol, pA�A�A?tA� tA?den,A� ve A?tvrtek 10.11. Majda a EliA?ka napsaly pozvA?nku sA�informacemi a ostatnA� vyrA?bA�li keramickA� placky sA�naA?A�m ekologem. TakA� jsme si pA�ipomnA�li A?koly a funkce, na kterA?ch jsme se dohodli na ekopobytu.

Na pA�A�A?tA� schA?zce se budeme pA�ipravovat a vyrA?bA�t vA?robky zA�recyklovanA�ho odpadu, kterA� bychom chtA�li nabA�dnout na A?kolnA� akci VA?noA?nA� strom, kterA? bude vA�pA?tek 2. 12. 2016.

Askoly:

• A�kolnA�A�rozhlas: pondA�lA� 11. a�� pA�ipomenutA� MezinA?rodnA�ho dne ekoA?kol, informace o nA?vA?tA�vA� ekotA?mu zA�DobrA�, podA�kovA?nA� vA?em zA?A?astnA�nA?m za zpracovanA� A?koly ke Dni stromA?
  • 11. – realizace a prezentace programu a�� nA?vA?tA�va ZA� DobrA?
  • PA�A�A?tA� schA?zka a�� 24. 11. 2016

PA�A�tomni:

Mgr. NadA�A?da KoperovA?, Mgr. MarkA�ta JuA�icovA?, Majda KlementovA?, AniA?ka KlementovA?, NatA?lka PelzlovA?, A?ofka PA?nkovA?, EliA?ka DamkovA?, Vojta Ochman, PA�A?a Hrabec, EdA�k MuroA? A�J