4.SCHŮZKA EKOTÝMU

3) výroba vánočních dekorací na ekonástěnku

4) výzdoba ekonástěnky

5) nástin práce na následující rok

Prošli jsme společně s dětmi, školu a zhodnotili nové panely, které jsme zde umístili po minulé schůzce. Dohodli jsme se, že budeme pokračovat tvorbou dalších panelů, na naší spojovací chodbě      ( ekopobyt na Zlatníku, den stromů, …)

Našli jsme s dětmi vhodné obrázky, děti také přiložily ruku k dílu a vytvořili vánoční obrázky, které jsme poté společně umístili na naši ekonástěnce. Pomáhali jsme také s vánočním zdobením naší školy a přípravě školy na již tradiční akci Vánoční strom.

Zhodnotili jsme s dětmi akce, které proběhli v letošním roce a prošli jsme si spolu plán práce na příští rok. Zdůraznili jsme dětem obhajobu titulu ekoškola.

Z uplynulých akcí děti nejlépe hodnotili náš ekopobyt na Zlatníku, který bude i v příštím roce. Odvedli jsme zde nejvíce práce a užili jsme si spoustu legrace. Navíc jsme byli v krásné krajině Beskyd.

Na příští schůzku jsme si dali za úkol projít analýzu ve 4 oblastech, na které se zaměřujeme. Děti si mají promyslet a dávat dobrý pozor, co jak a kde na škole se změnilo v oblasti – prostředí, vody, energie a odpadů.

Přítomni : Mgr. Markéta Juřicová, Mgr. Naděžda Koperová, Mgr. Markéta Muroňová

Magdaléna Klementová, Vendula Mecová, Petra Lhoťanová, Eduard Muroň, Petr Hrabec, Vojtěch Ochman