2.schůzka ekotýmu

2.SCHŮZKA EKOTÝMU

Schůzka 11.10.2017

• Štítky a ekokodexy ve třídách
  • Kreslení obrázků na doplnění našeho ekostromu
  • Úklid barev a fixů na textil z ekopobytu
  • Den Stromů

Tato schůzka proběhla po vyučování. Sešli jsme se s dětmi na kontrolu plnění úkolů, které byly zadány na našem ekopobytu. Děti během pondělí a úterý zjistily aktuální stav štítků týkajících se odpadů. Zkontrolovaly, zda ve třídách visí ekokodexy. Zjistily, které body ekokodexu na našem ekostromu chybí.

Ve středu uvedly štítky do správného stavu. Do tříd, kde ekokodexy chyběly, dodaly nové. Děvčata se zabývala kreslením 3 obrázků, které jsme dali s textem na ekostrom namalovaný na spojovací chodbě.

Naši nejmenší členové roztřídili a uklidili fixy na textil, které používal ekotým při výzdobě tašek.

Prošli jsme si Den stromů, zopakovali jsme, co která třída bude dělat a děti z ekotýmu se stali rádci a patroni tohoto dne. Radili dětem a upřesňovali svým třídním učitelům, na co by se měli zaměřit. Zopakovali dětem, co si mají přinést a co si mohou připravit.

Byli přítomni: Klárka Klanicová z 5.A, Danka a Terka Míčkovy, Sára Lisníková z 6.B, Katka Klimánková a Kája Šamajová ze 4.A, Kuba, Maty, Viki a Míša ze 3.B.